Instagram Dünyasının En Meşhur 10 Fenomen Kedisi 😍

Sosyal medya, son yıllarda birçoğumuzun hayatını etkileyecek kadar çok kullandığımız bir ortam haline geldi. Özellikle birkaç yıl önce kurulan Instagram şu an da çok popüler bir halde. Tabii yakın dostlarımız kedilerde bizlerle beraber Instagram’a dalmış durumda. Bu kedilerden bazıları 100 binlerce takipçiye sahip ve şu an adeta fenomen olmuş durumdalar. Bizlerde bu Meşhur Instagram Fenomeni Kedileri sizler için derledik. Listemizdeki kediler çoook tatlı ve bir o kadarda şirin.

 

• Makicocomo (@makicocomo)

Instagram Fenomeni Kediler

Japon uyruklu bir ailenin şirin mi şirin çocuklarını ve kedilerini takip edebileceğiniz çok güzel bir Instagram hesabı. Bolca çocuk ve beraberinde dünyalar güzeli kediler görmek istiyorsanız tam size göre. Aşağıdaki linkten erişebilirsiniz.

Makicocomo : https://www.instagram.com/makicocomo/

 

• Nala Cat (@nala_cat)

Meşhur Instagram Kedileri

Bu eğlenceli Instagram hesabı bütünüyle Nala’ya yani resimdeki tatlı kediye ait. Bu kadar şirin göründüğüne bakmayın, kendisi tam bir çılgın.

Nala Cat : https://www.instagram.com/nala_cat/

 

• Persian Silver Chinchilla (@pearlypersians)

meşhur instagram kedi fenomenleri

Pearly Persians isimli hesapta iki tane dünyalar güzeli İran kedisinin yüzlerce fotoğrafını bulabilirsiniz. Bu kar beyazı kediciklerin Instagramda şu an sadece 8000 takipçisi var. Bence daha fazlasını hak ediyorlar. Takip etmek için altta ki linke gidebilirsiniz.

Persian Silver Chinchilla : https://www.instagram.com/pearlypersians

 

• Hosico Cat (@hosico_cat)

instagramın fenomen kedileri

Karşınızda Instagram’ın en uslu kedisi. Bu kedicik hem uslu hem terbiyeli hem de çok sakin. Annesini hiç üzmüyor. Bu yüzden yaklaşık 900 Bin takipçisi var. Biraz kilo problemi olsa da diğer tüm kediler gibi çok tatlı, onu yeriz.

Hosico Cat : https://www.instagram.com/hosico_cat

 

• Smoothie the Cat (@smoothiethecat)

instagram fenomeni kediler

Sırada Instagram’ın en güzel hanımefendisi. Kendisinin hiç Squat videosu olmamasına rağmen 1.3 Milyon takipçiye sahip. Bugünlerde çok nadir rastlanan bir durum. Ancak şaşırmamak gerek çünkü kendisi dünyalar güzeli tatlı bir kedicik. Ne kadar zarif olduğu resimlerinden de belli. Bu dünyalar güzeli hanımefendiyi takip etmek isterseniz aşağıda ki bağlantıya gidebilirsiniz.

Smoothie the Cat : https://www.instagram.com/smoothiethecat

 

• Pudge (@pudgethecat)

kedi fenomenler

Instagram’ın huysuz teyzesi Pudge. Resimden de görebileceğiniz gibi bıyıkları olan bir teyze. Yine de çok tatlı görünüyor. Ancak kendine göre bir olgunluğu var. Ona minik bir çocuk gibi muamele edilmesinden hiç hoşlanmıyor, böyle davrananlara ise patisiyle hadi ordan diyor, resimde yaptığı gibi.

Pudge : https://www.instagram.com/pudgethecat/

 

• Lil BUB (@iamlilbub)

Meşhur Instagram Kedisi

Ne kadar farklı bir yüze sahip öyle değil mi? Gerçekten az rastlanır bir yüzü var ve bu onu inanılmaz derece de sevimli yapıyor. Ayrıca her gün yeni resimler atıyor. LİL BUB’u çok seveceksiniz. Daha şimdiden 2 Milyona yakın takipçisi var.

Lil BUB : https://www.instagram.com/iamlilbub/

 

• Snoopybeee (@snoopybabe)

Instagramın en çok takipçili kedileri

Snoopy sanıyoruz ki Instagram üzerinde bulunan, ben bunun bakışlarına ölürüm demek için en müsait kedi. Şu bakışlardaki masumiyete bakar mısınız? Şu an 350 BİN takipçisi var ancak zamanla çok daha iyisi olacak diye umuyoruz. Onu takip etmeyi unutmayın.

Snoopybeee : https://www.instagram.com/snoopybabe/

 

• Fuji and Elton (@fuji_and_elton)

En Çok Takipçisi Olan Kedi Hesapları

Fuji ve Elton, Instagram dünyasının en cool kedileri diyebiliriz. Siyahlara bürünen çok tatlı ve asi iki tane kedi. İkisi de son derece ciddi. Ancak tüylerine dokunmadan durmak mümkün değil çünkü mükemmel görünüyorlar.

Fuji and Elton : https://www.instagram.com/fuji_and_elton

 

• PrincessMonsterTruck (@princessmonstertruck)

Instagramın en sevilen kedileri

Bu tatlı genç tam bir metalci. Sahibini örnek almış olacak ki tarzıyla insanların dikkatini çekiyor. Bu güzel kediciğin T-Shirtleri bile var. İnsanın baktıkça bakası geliyor.

PrincessMonsterTruck : https://www.instagram.com/princessmonstertruck/

 

Kedisiz Olmaz’ın şu an maalesef bir Instagram hesabı yok. Ancak en kısa zaman da açmayı düşünüyoruz. Ayrıca paylaşımlarımızı takip etmek istiyorsanız, Facebook Sayfamızı beğenebilirsiniz. Bir sonra ki yazıda görüşmek üzere.

Kedisiz Olmaz : https://www.facebook.com/kedilerveinsanlar

Yazar: Kedicikcik

Kedileri çok seven, yazı yazmayı çok seven ve kediler hakkında yazı yazmayı çok seven bir yazar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir